طراحی ، اجرا ، نظارت

خدمات هنر مهندسی قرن

طراحی

طراحی شرکت هنر مهندسی قرن با داشتن تیمی مجرب از متخصصان ، توانسته است طراحی های زیبا و کاربردی ایجاد کند. از طریق همکاری و مشاوره ، گروهی متشکل از طراحان صنعتی ، معماران ، مجسمه سازان ، صنعتگران و سایر هنرمندان ، به همراه مهندسان باتجربه ، توانسته اند عنصر زیبایی شناسی را به عملکرد آثار طراحی شده اضافه کنند. هر محصول یا مکان طراحی شده توسط طراحان این شرکت مطابق با نیازهای فعلی و آتی کاربران است که در آن عنصر هویت نقش بسزایی دارد. تخصص ما در طراحی شامل موارد زیر است:
طراحی محصول
طراحی خودرو
طراحی مبلمان و مبلمان شهری
طراحی منظره
طراحی ساختمانهای مسکونی ، ویلا ، ساختمانهای اداری و تجاری
طراحی ساختمانهای پیش ساخته با مواد هوشمند مدرن
طراحی سازه های مخصوص چادر
طراحی آثار و مجسمه های شهر
طراحی وسایل شخصی
طراحی لوازم جانبی
طراحی محصولات صنایع دستی
طراحی معماری داخلی مکان های خاص

اجرا

شرکت هنر مهندسی قرن مجهز به به روزترین اطلاعات ، تجربه دیرینه ، درک علمی و عملی و استفاده از مواد مدرن ، از صلاحیت انجام پروژه های مختلف در مقیاس های مختلف برخوردار است.
اگر به دنبال طرحی خاص ، متفاوت و غیر متعارف هستید ، شرکت مهندسی هنر قرن بهترین مکان است. سابقه کار هنر مهندسی دانش بنیان شرکت قرن به شرح زیر است:
طراحی و ساخت رادارهای ژئودزیک مداری و غیر منظم ، گنبدهای مخابراتی و غیر سیم ، ساختارها و محصولات نظامی و آموزشی. شرکت دانش بنیان “هنر مهندسی قرن” واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه های مختلف تحصیلی علمی و میان رشته ای و همچنین داشتن سوابق متعدد در شرکت سابق خود “هنر مهندسی” با افتخار آماده است تا نیازهای کشور عزیزمان را در زمینه های مختلف برطرف کند.

نظارت

این شرکت با بهره گیری از هنرمندان و مهندسان ، در نظارت بر پروژه های مختلف در رابطه با دامنه فعالیت شرکت تخصص دارد: پروژه های کوچک و بزرگ در تهران ، سایر شهرها و مناطق جهان. علاوه بر این ، کادر فنی شرکت مهندسی هنر قرن آماده همکاری نزدیک به عنوان یک گروه شخصی با سایر مشاوران ، طراحان و سازندگان هستند.